• Ziołowe i owocowe - mieszanki

  • parametry

Herbaty ziołowe - gotowe mieszanki w naszym sklepie

Picie naparów z liści, kwiatów czy nasion lub owoców konkretnych gatunków roślin ma udowodnione dobroczynne działanie na liczne problemy zdrowotne. Nasze herbaty ziołowe dostępne w tej kategorii to mieszanki różnych ziół i owoców, zebrane w celu poprawy skuteczności oddziaływania na organizm. Pojedyncze składniki do komponowania własnych herbat znajdziecie w kategorii Herbaty - jednorodne.

W przypadku mieszanek ziołowych można wyróżnić np.:

herbatę na problemy trawienne, w której skład wchodzi krwawnik, dziurawiec, lebiodka, tymianek, hyzop, owoc tarniny oraz mięta;

napar poprawiający nastrój, czyli połączenie hibiskusa, lukrecji, buraka, imbiru, mięty pieprzowej, rokitnika zwyczajnego, cynamonu i jeszcze kilku innych ziół i przypraw;

połączenie składników na problemy z krążeniem: głogu, róży, serdecznika, kozłka, poziomki i jemioły;

herbatę dla osób z trądzikiem, czyli mieszankę uczepu, owsa, krwawnika, rzepiku, mniszka, perzu i pokrzywy.

W GREENmall kupią Państwo same naturalne herbaty ziołowe o wysokiej jakości i pysznym smaku. Zapraszamy do zakupów. 

  • Sklep zamknięty

Szanowni Klienci!

Niezmiennie cały czas zmieniamy się dla Was, aby Wasze doznania w sklepie były jak najlepsze. Na chwilę obecną przeprowadzany restrukturyzacją sklepu, aby był on dla Was jeszcze bardziej przyjazny, intuicyjny i ciekawy. W tym czasie robienie zakupów nie jest możliwe. 

Niebawem powracamy z dużą dawką nowych promocji, rozwiązań i ciekawych ofert. 


Aktualne informacje możecie znaleźć na naszym profilu Facebook, polubcie naszą stronę, aby otrzymać na bieżąco info kiedy powracamy ze zdwojoną mocą :)

www.facebook.com/waznemalekroki

Pozostańcie z nami i do zobaczenia niebawem! :)