• O nas

Witajcie w GREENmall.pl! Miło Was gościć!

Skoro tu jesteście to znaczy, że tak samo jak nam, nie jest Wam obojętny los naszej planety, otoczenia i nas samych, jako mieszkańców globu.

Jak wiadomo ekosystemy wokół nas nie są, delikatnie mówiąc, w najlepszej kondycji. Na szczęście każdy z nas może to zmienić nawet niewielkimi krokami takimi jak oszczędzanie wody, energii, segregowanie odpadów czy stosowanie produktów, które zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie planety, ale i naszym.

Jak świadomie wybierać produkty przyjazne środowisku?

Bycie eko wielu osobom wydaje się trudne. Panuje przekonanie, że to wybór dostępny tylko dla niektórych. Chcemy przekonać Was, że jest to znacznie prostsze, niż może się wydawać na pierwszy rzut oka. Jak można zmieniać swoje codzienne nawyki, by były one bardzie przyjazne dla natury i dla nas?

Bliska jest nam idea Zero Waste - a więc działania, których celem jest ograniczenie produkcji odpadów. Także tych domowych. A jeśli już odpadamy wytwarzamy - możemy zadbać o to, by korzystać z materiałów biodegradowalnych lub poddawanych recyklingowi.

Przyjazne dla środowiska to także lokalne - dlatego chętnie współpracujemy z polskimi producentami. To wybieranie produktów, które są tworzone w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju. To produkty spożywcze wytwarzane w możliwie najbliższy naturze sposób, to ekologiczne, certyfikowane uprawy, na których nie stosuje się pestycydów ani wyzysku pracowniczego. Tak, ekologia dba nie tylko o rośliny - to troska także o człowieka. Otrzymana w ten sposób zdrowa żywność to produkt bezpieczny, wytworzony naturalnie, bez sztucznych wspomagaczy wzrostu roślin czy środków biobójczych.

Codzienne wybory są najważniejsze - zdrowe, ekologiczne kosmetyki, produkty dla domu a przede wszystkim żywność to nie tylko większa świadomość właściwej pielęgnacji skóry i włosów, troska o zdrowie czy czysty dom. To także wsparcie bezpiecznych technologii produkcyjnych i ograniczanie produkcji śmieci.

Każdy, choćby najmniejszy krok ma znaczenie i może ulepszyć środowisko, w jakim żyjemy.

Namawiamy zatem do codziennego stosowania tych prostych reguł i przyczynienia się tym samym do poprawy warunków życia nas wszystkich.

Chcąc ulepszać nasze wspólne środowisko życia, będziemy także ulepszać nasz sklep. Jeśli macie sugestie czy pomysły co do jego funkcjonowania - dajcie znać, mailowo lub telefonicznie: 667 303 303. Słuchamy naszych Klientów i chcemy, żeby każdy czuł się tu dobrze i komfortowo!

Pozostańcie naturalni, zdrowi i ekologiczni - to nasze wspólne dobro!✅