• Zdrowe przekąski dla Twojego dziecka - także bez glutenu

  • parametry

Wielu rodziców staje na pewnym etapie przed dylematem:

Kiedy dać swojemu dziecku słodycze?

Wielu rodziców zgodnie z zaleceniami WHO czeka z podaniem dziecku cukru do ukończenia pierwszego roku życia, podając po tym czasie małe ilości słodzonych produktów. Jednak nie oznacza to przecież całkowietej rezygnacji ze słodkiego smaku.

Obawiamy się o zdrowie dziecka, o stan jego ząbków. To naturalne, że chcemy zapewnić swoim maluchom to, co najlepsze. Wybierając zdrowe słodycze, przygotowane przede wszystkim z naturalnych składników, zwłaszcza pełnych zbóż oraz warzyw i owoców, wybieramy smaczne i bezpieczne przekąski dla dzieci.

Ekologiczne słodycze dla dzieci to doskonały smak i bezpieczny, naturalny skład. Rodzice dzieci na diecie "bez" znajdą w naszej ofercie przekąski, które mogą podać swoim dzieciom bez obaw - bez laktozy, bez glutenu, a w wielu przypadkach także bez cukru, gdzie zastosowanym słodzikiem są naturalne cukry owocowe bądź ksylitol. Lista składników naszych ekologicznych słodyczy to certyfikowane produkty ekologiczne oraz doskonała mieszanka witamin. Łącząc pyszne i zdrowe możemy zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie dzieci.