• Naturalne soki owocowe

  • parametry

Naturalne soki owocowe – złoto w płynnej postaci

Odpowiednie nawodnienie organizmu jest bardzo istotne. Są takie momenty, w których o tym zapominamy, bo gdzieś biegniemy, coś musimy załatwić. Polecamy oprócz picia wysokozmineralizowanej wody dostarczanie cennych składników odżywczych, w tym witamin i błonnika w postaci naturalnych soków owocowych.

Zalety picia soków owocowych bio

Prócz dobrego składu soki owocowe bio idealnie nawadniają organizm. W dodatku ułatwiają trawienie. W końcu nie samą wodą żyje człowiek! W naszej ofercie znajdziecie zdrowe napoje w klasycznych wersjach, koncentraty do rozcieńczenia czy miksy soków, w tym warzywne wariacje.

Soki są dobre zwłaszcza dla osób, które wolą przyjmować witaminy w płynnej formie i zależy im na tym, by w krótkim czasie uzupełnić deficyt energetyczny. Mogą być dobrym dodatkiem do smoothie czy sosów owocowych. Nie ma nic lepszego od napojów gazowanych jak sok naturalny z ulubionych owoców. To przepis na zdrowie i młodość!

Wpływ soków na organizm

Napoje owocowe i warzywne są źródłem antyoksydantów i co najważniejsze – chronią układ immunologiczny. Ich picie zmniejsza ryzyko zachorowania na grypę oraz redukuje niebezpieczeństwo zapalenia spojówek, zatok czy pojawienia się opryszczki wargowej. Istnieją nawet specjalne terapie, które opierają się na piciu kilku-kilkunastu szklanek warzywno-owocowych soków dziennie. To terapie, które na nowo dają energię i witalność.

Soki warzywne bio, zwłaszcza te z pomidorów, wpływają na zdrowie kości. Brak likopenu, czyli substancji zawartej w pomidorze, wpływa na zwiększenie ryzyka wystąpienia osteoporozy. Niektóre z mieszanek mogą być nawet naturalnymi probiotykami w czasie osłabienia organizmu.

Soki naturalne jako element dobrej diety

Picie soków naturalnych jest najszybszym sposobem na przywrócenie równowagi w organizmie i sposobem na szybkie uzupełnienie składników odżywczych. Wybierając naturalne soki owocowe bio, macie pewność, że składniki pochodzą ze sprawdzonych i certyfikowanych źródeł. Przy ich produkcji nie są wykorzystywane żadne składniki chemiczne. Sama natura i samo zdrowie.

Wypróbujcie naszych propozycji! Nie zawiedziecie się!