• Poznaj superfoods - źródło witamin i minerałów

  • parametry

Superfoods to nie tylko nazwa marki oferującej zdrowe produkty w naszym sklepie, o czym powiemy nieco więcej za chwilę. Superfoods to również szczególna kategoria żywności nieprzetworzonej, zawierająca w sobie ogromne bogactwo substancji odżywczych. Warto włączyć je do diety ze względu nawysoką zawartość przeciwutleniaczy, błonnika, aminokwasów i innych korzystnych dla organizmu związków. Jakie rodzaje superfoods dostępne w sklepie GREENmall warto dodać do swojego koszyka?

Oferta superfoods w sklepie GREENmall – dlaczego warto?

Acerola

Określana czasami mianem wiśni z Barbados, acerola jest jednym z naturalnych źródeł największej ilości witaminy C – 100 g owocu może zawierać ponad 1000 mg tej witaminy! Oprócz tego jest ona bogatym źródłem ryboflawiny, witaminy A i B6, a także minerałów, takich jak magnez, cynk, potas, wapń, czy też żelazo.

Chlorella

Jest to liczący sobie już ponad 3 miliony lat rodzaj algi żyjącej w środowisku słodkowodnym. Chlorella jest doskonałym wyborem dla wszystkich tych, którzy pragną wzmocnić swoją odporność. Ma ona również niezwykły potencjał umożliwiający zapobieganie i wspomaganie leczenia schorzeń takich, jak anemia, nowotwory czy też zespół chronicznego zmęczenia.

Guarana

W niektórych krajach żuje się nasiona guarany, by zniwelować uczucie zmęczenia. Tak jak kawa, zawiera ona kofeinę, lecz jest ona uwalniana do organizmu nieco dłużej, wydłużając tym samym czas jej działania. Doskonale służy ona wszystkim miłośnikom zdobywania nowej wiedzy – doskonale poprawia koncentrację i zdolności zapamiętywania.

SuperFoods – co warto wiedzieć o tej marce?

Rynek super żywności rozrasta się w zaskakującym tempie, poszerzając możliwości zakupu zdrowego jedzenia z dowolnego miejsca. MarkaSuperfoods jest częścią oferty Bio Planet, zajmującej się dystrybucją żywności ekologicznej już od 2006 roku. Szczegółowa kontrola, procesy certyfikacji i dodatkowe wdrożenie własnych standardów to wyznaczniki nowych trendów we współczesnej produkcji żywności.

W Twojej okolicy nie ma sklepów ze zdrową żywnością, a jakość produktów z marketu Cię nie zadowala? Weź sprawy w swoje ręce i poznaj ofertę eko sklepu GREENmall!